Centrum Chirurgii i Stomatologii Jaworuccy
w Gorzowie Wielkopolskim

NASZA KLINIKA

Plac Jana Pawła II 76 cd,
66-400 Gorzów Wlkp.

REJESTRACJA

+48 957 350 206
+48 795 106 002
+48 728 868 400

NAPISZ DO NAS

jaworuccy@centrumchirurgii.pl

ZAKRES USŁUG

Centrum Chirurgii i Stomatologii Jaworuccy to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim oferująca diagnostykę i kompleksowe leczenie.
Centrum Chirurgii i Stomatologii Jaworuccy Gorzów

Centrum Chirurgii i Stomatologii
Jaworuccy

Rodzinna spółka posiadająca nowoczesne i doskonale wyposażone gabinety lekarskie i stomatologiczne, w których w sposób kompleksowy leczymy i dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Dajemy Państwu nie tylko zdrowe i piękne nogi, ale też zdrowe zęby i piękny uśmiech, którym możecie obdarować swoich bliskich.

Komfort pacjenta

Według nas krótki czas oczekiwania na wizytę, rzetelna diagnostyka oraz wygoda i eliminacja bólu w trakcie leczenia. Profesjonalnie przygotowany personel pomoże z uśmiechem i bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi.

Oprócz nowoczesnych gabinetów posiadamy salę zabiegową wyposażoną w nowoczesny sprzęt, gdzie wykonujemy zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Na życzenie pacjentów zabieg można zarejestrować na płycie DVD, umożliwiając jego późniejsze odtworzenie w domu

Kwalifikacje

W trosce o jakość naszych usług podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych sympozjach i szkoleniach w kraju i za granicą oraz stale inwestujemy w najnowocześniejszej klasy sprzęt.

Współpraca

Współpracujemy z Zakładem Patomorfologii Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
przy ul. Dekerta 1, gdzie wysyłamy preparaty do oceny histopatologicznej.