dr n. med.

Aleksandra Jaworucka - Kaczorowska

specjalista chirurgii ogólnej / specjalista położnictwa i ginekologii
flebolog / lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, którą ukończyłam w 2004 roku. W 2010 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny, na podstawie rozprawy doktorskiej pt.: „Wpływ operacji żylaków kończyn dolnych z usunięciem żyły odpiszczelowej na częstość uszkodzenia nerwów kończyn dolnych“.

Anna Jaworucka

Lekarz Dentysta

Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i sympozjów w kraju i za granicą. Zdobywała doświadczenie w Przychodni Stomatologicznej w Anglii gdzie przebywała 5 lat. Prywatną praktykę prowadzi od niedawna, inwestując w wyposażenie gabinetów stomatologicznych. Leczenie podparte jest nowoczesną diagnostyką (RTG z radiowizjografią) przy fotelu stomatologicznym. Ukończyła kurs certyfikacyjny. Porady, diagnostyka i zabiegi z zakresu proktologii wykonujemy w ramach umowy z NFZ

Orthocaps pozwala korygować większość wad zgryzu przy pomocy zestawu spersonalizowanych, wymiennych i przezroczystych nakładek Twin-Aligner. Ten najwyższej jakości dwuszynowy system do korekty zębów łączy użycie dwóch różnych materiałów i dwóch różnych szyn, w jednym procesie leczenia.

Ewa Jaworucka

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, Pediatra

Ukończyła Akademię Medyczną w Szczecinie. W Ośrodkach Klinicznych i Wojewódzkich zdobywala doświadczenie, pracując na oddziałach noworodkowych, pediatrycznych i intensywnej terapii. Posiada szczególne podejście do dzieci i nnie iepełnosprawnych. Przez długi okres zajmowała się anestezjologią pediatryczną, znieczulając dzieci do wszystkich zabiegów chirurgicznych w Szpitalu Wojewódzkim. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Libii, będąc na kontrakcie w szpitalu w Zawiii. Prywatną praktykę prowadzi od wielu lat. Pomaga z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść małym pacjentom przez wszystkie zabiegi.

Marek Jaworucki

Specjalista chirurgii ogólnej

Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku. Doświadczenie zdobywał na szkoleniach i stażach w Ośrodkach Klinicznych oraz pracując w Szpitalu Wojewódzkim. Uczestnik licznych kursów i sympozjów w kraju i za granicą. Ponad dwa lata przebywał na kontrakcie w Libii, gdzie zdobył ogromne zaufanie pacjentów i personelu. Będąc ordynatorem dużego Oddziału Chirurgicznego w Szpitalu Wojewódzkim uczył młodych lekarzy sztuki chirurgicznej.

Jego pasją jest chirurgia naczyniowa i chirurgia estetyczna. Wiedzę praktyczną zamykania żylaków nowoczesną metodą skleroterapią pod kontrolą USG zdobywał pod okiem wspaniałego fachowca Pana Profesora Rybaka. Praktykę Prywatną prowadzi od wielu lat.