W zeszłym tygodniu zaproszono mnie na naprawdę niesamowite wydarzenie- vWINter days meeting, Gliding on the GUIDELINES in Phlebology, Lymphology & Aestetics w Cortinie d’Ampezzo. To był wielki zaszczyt uczestniczyć w tej wyjątkowej konferencji i przedstawić dwie prezentacje oraz dwa plakaty wśród tak wielu liderów we Flebologii. Zdobyłam nawet nagrodę za najlepszy plakat elektroniczny i otrzymałam stypendium naukowe i rejestrację na jedno ze spotkań międzynarodowych. Brałam także udział w Vein World Ski Cup i zdobyłam drugie miejsce 🙂 Była to niesamowita okazja, aby poznać fantastycznych ludzi, spotkać dawnych przyjaciół i nawiązać nowe przyjaźnie. Doskonały program naukowy i towarzyski!!!
Dziękuję Sergio Gianesini za zaproszenie i gratuluję jeszcze raz dobrze wykonanej pracy!!!

During last week I was invited to a really amazing event- vWINter days meeting, Gliding on the GUIDELINES in Phlebology, Lymphology & Aestetics in Cortina d’Ampezzo. It was a great honor to participate in that outstanding conference and to present two presentations and two posters among so many leaders in Phlebology. I even won the award of the best electronic poster and got a scientific travel stipend and registration to one of the international meetings 🙂
I also took part in the Vein World Ski Cup and I won 2nd place 🙂
It was an amazing opportunity to meet fantastic people, old friends and make new friendships. Excellent scientific and social program!!!
Thank you, Sergio Gianesini for your invitation and congratulations once more on a job really well done!!!