Marek Jaworucki
Specjalista chirurgii ogólnej
Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku. Doświadczenie zdobywał na szkoleniach i stażach w Ośrodkach Klinicznych oraz pracując w Szpitalu Wojewódzkim. Uczestnik licznych kursów i sympozjów w kraju i za granicą. Ponad dwa lata przebywał na kontrakcie w Libii, gdzie zdobył ogromne zaufanie pacjentów i personelu. Będąc ordynatorem dużego Oddziału Chirurgicznego w Szpitalu Wojewódzkim uczył młodych lekarzy sztuki chirurgicznej. Jego pasją jest chirurgia naczyniowa i chirurgia estetyczna. Wiedzę praktyczną zamykania żylaków nowoczesną metodą skleroterapią pod kontrolą USG zdobywał pod okiem wspaniałego fachowca Pana Profesora Rybaka. Praktykę Prywatną prowadzi od wielu lat.
Ewa Jaworucka
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, Pediatra

Ukończyła Akademię Medyczną w Szczecinie. W Ośrodkach Klinicznych i Wojewódzkich zdobywala doświadczenie, pracując na oddziałach noworodkowych, pediatrycznych i intensywnej terapii. Posiada szczególne podejście do dzieci i niepełnosprawnych. Przez długi okres zajmowała się anestezjologią pediatryczną, znieczulając dzieci do wszystkich zabiegów chirurgicznych w Szpitalu Wojewódzkim. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Libii, będąc na kontrakcie w szpitalu w Zawiii. Prywatną praktykę prowadzi od wielu lat. Pomaga z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść małym pacjentom przez wszystkie zabiegi.
Anna Jaworucka
Lekarz dentysta

Ukończyla Akademię Medyczną w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i sympozjów w kraju i za granicą. Zdobywała doświadczenie w Przychodni Stomatologicznej w Anglii gdzie przebywała 5 lat. Prywatną praktykę prowadzi od niedawna, inwestując w wyposażenie gabinetów stomatologicznych. Leczenie podparte jest nowoczesną diagnostyką (RTG z radiowizjografią) przy fotelu stomatologicznym.
Aleksandra Jaworucka
Lekarz medycyny (w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii)
Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i sympozjow w kraju i za granicą.Zdobywała wiedzę w Ośrodku Klinicznym w Eastborn w Anglii. Doktoryzuje się z zakresu leczenia żylaków. Posiada zdolność leczenia żylaków nowoczesną metodą - skleroterapią, pod kontrolą USG.
Małgorzta Mamrak
Specjalista radiolog
Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu. Specjalizowała się w Ośrodkach Klinicznych. Doświadczenie zdobywała pracując w Szpitalu Wojewódzkim. Jest specjalistą wysokiej klasy wykonując badania USG wnikliwie i w pełnym zakresie. Uczestniczy w licznych kursach i sympozjach.